Visionjobs - biuro tlumaczen - logo

Biuro tłumaczeń Vision Jobs - o firmie

O firmie

Biuro tłumaczeń Vision Jobs powstało w odpowiedzi na ciągle rosnące potrzeby rynku w zakresie profesjonalnych tłumaczeń. Wykonujemy tłumaczenia zwykłe i przysięgłe z większości języków świata, w tym również tłumaczenia z języka obcego na inny język obcy.

Specjalizujemy się w Biuro tłumaczeniach na języki:angielski, niemiecki, portugalski, francuski, rosyjski, włoski, hiszpański, jak i spoza Europy: język arabski, język chiński, język koreański, język japoński.

Wykonywane przez nas tłumaczenia cechuje precyzja, adekwatność słownictwa, wierność oryginałowi i dbałość o formę. Nasza praca to połączenie nowoczesności ze stałym podnoszeniem jakości wykonywanych przez nas usług. Naszym klientom oferujemy zawsze profesjonalne podejście do wykonywanych zleceń oraz obsługę przez tłumaczy o najwyższym poziomie merytorycznym.

Oferta współpracy

Firma ciągle rozwija się i inwestuje w swoją wiedzę, dzięki czemu jest w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Oferujemy najlepsze rozwiązania na każdym etapie , dzięki możliwości jakie daje internet nasza działalność nie ogranicza się jedynie do rynku lokalnego lecz zasięgiem obejmuje praktycznie cały Świat. Współpracujemy ze specjalistami z różnych dziedzin i branż w zakresie tłumaczeń .


Szybki kontakt


Główna siedziba

Vision Jobs


ul.Magazynowa 3/9

55-200 Oława

(71) 758-4840

kom.:513-017-066

e-mail: biuro@visionjobs.com

Renata Szmańska

GG: Renata Szymańska
kom.: 506-045-097

e-mail: bok@visionjobs.com

Krzysztof Przywara

GG: tłumaczenia Vision Jobs Krzysztof Przywara


Nasza oferta

Tłumaczenia - wszystkie języki

  • szkolenia kursowe w zakresie języka angielskiego

  • Tagi: tlumac,tlumacz angielsko polski,tłumacz przysięgły,tlumaczenie,tlumacz online,tlumacz polsko rosyjski,tlumacz polsko wloski,tlumacz wlosko polski,tlumacz francusko polski,tlumacz z angielskiego na polski,tlumaczenie z angielskiego na polski,tlumacz polsko francuski,tlumaczenie stron,tlumaczenie tekstow,tłumacz przysięgły Wrocław,tłumacz Wrocław, tłumaczenia Oława,biuro tłumaczeń Oława,

    Języki w których się specjalizujemy:

    Valid XHTML 1.0 Strict Poprawny CSS!